Stropné LED panely.

Ak hľadáte vhodné svietidlá do kancelárskych priestorov, alebo iných pracovných priestorov, kde je vítaný nenápadný moderný vzhľad, tak LED panely sú jednoznačne jedničkou vo vašom výbere. Tieto svietidlá sú veľmi populárne v dnešných moderných interiéroch, kde sa zdržiava väčšie množstvo ľudí. Ide o plošné svietidlá, ktoré vydávajú zo stropu príjemné rozptýlené svetlo. Väčšinou ich rám tvorí moderný hliník alebo kvalitný plast doplnený mliečnym sklom, ktoré prepúšťa svetlo produkované LED diódami.

led panely

Moderné značkové LED panely už nepotrebujú veľký priestor v strope, takže zbytočne nestrácame priestor znižovaním stropov kvôli hrubým svietidlám. Úplne postačuje aj 10 cm a LED panely sa pohodlne zapustia do stropnej sadrokartónovej alebo kazetovej konštrukcie. Pomocou dvoch bočných klipov sa panel jednoducho upevní v strope a je pripravený na používanie. Panely sú prichystané na napojenie na 230V, takže nie je nutné vymedzovať priestor na trafo. Výsledný efekt je veľmi moderný a miestnosť s takýmto stropom doplneným LED panelmi pôsobí veľmi štýlovo.

led panely

Ak niekto obľubuje okrúhle tvary, tak sú dostupné aj kruhové LED panely, no najčastejšie sa používajú panely v štvorcovom tvare. Je to aj výhodnejšie pri ich montáži hlavne do kazetových stropov. Rovnako ako u LED žiaroviek sú v ponuke všetky teploty svetla, takže si môžete vyberať zo studenej, teplej alebo najprirodzenejšej neutrálnej farby svetla. Už je asi samozrejmosťou ponuka stmievateľných panelov a RGB DUAL WHITE panelov. U týchto môžete pomocou diaľkového ovládača meniť farbu svetla, intenzitu svetla a teplotu svetla. Aj pri týchto supermoderných paneloch sa môžete stretnúť s prijateľnými cenami, takže si ich už dnes môže dovoliť naozaj aj široká verejnosť. O kvalite týchto produktov vypovedá predĺžená 3-ročná záruka, ktorú vám dokáže ponúknuť iba predajca tých najkvalitnejších LED panelov na trhu.