Bezpečne zabalená zásielka v pevnej plastovej obálke

Ak potrebujete, aby ste doručili zásielku v poriadku, bez poškodenia a navyše aj eko spôsobom rozhodnite sa pre plastové obálky z kvalitnej ponuky plastové obálky.

Sú nenahraditeľné, pevné, odolné a zabezpečujú dokonalú ochranu pre zásielky všetkých druhov, najmä pre oblečenie, tlačoviny, drobné predmety bez ostrých hrán. Použitý plastový materiál je recyklovateľný a preto sú aj z ekologického hľadiska vítaným variantom pre zasielanie tovaru.

Väčšina klientov si stále pamätá možnosť zasielania tovaru v papierových kartónoch a krabiciach, ktoré sú takisto ekologické, ale zaberajú veľa miesta, nechránia tovar až tak dokonale ako praktické plastové obálky a hlavne, náklady na ich prepravu sú príliš vysoké.

courier-2957629_640

Zákazníka zaujíma pomer ceny a kvality a ponúkané plastové obálky sú cenovo veľmi výhodnou možnosťou pre zasielanie tovaru. Sú pútavé, v ponuke nájdete nielen čierne a biela, ale aj farebné, ktoré sú originálne.

Okrem kvality, odolnosti voči prachu, vlhkosti, nečistote, mastnote a iným vplyvom sú ponúkané možnosti plastovej obálky s uškom mimoriadne praktické a využiteľné takmer všade. Sú takisto farebné, biele alebo čierne a sú mimoriadne spoľahlivé.

envelope-997009_640

Obsah obálky je chránený, vnútorná tmavá fólia zabezpečuje diskrétnosť a obsah ostáva úplne skrytý pred cudzími osobami, môžete v nich zasielať aj diskrétnejšie predmety.

Ponúkané plastové obálky majú spoľahlivé uzatváranie na plastový kryt, ktorý pevne drží a obsah nikdy nevypadne ani pri náročnejšej manipulácii.

Veľkosti obálky sú rôzne, bežné kancelárske veľkosti sú samozrejmosťou, atypické sú na vyžiadanie a podobne je to aj s množstvami, väčšinou sú v ponuke balenia od 10 až po 100 kusov, v prípade väčšieho množstva je dohoda samozrejmosťou.

Pevnosť, odolnosť, technológia výroby, ktorá spája vnútornú a povrchovú vrstvu do jednej celistvej pevnej obálky sú unikátne a aj vďaka svojim vlastnostiam sú na trhu najviac žiadané.