Zaspávajte pod ľahkou prikrývkou

Nakupovať chodíme do obchodov, ktoré sú zásobené najrozličnejším tovarom, potrebným pre náš každodenný chod domácnosti, ale nie je to len nákup potravín, drogérie, domácich potrieb či odevov alebo topánok, domácnosť potrebujeme vybaviť napríklad aj nábytkom či bytovými doplnkami. V jednotlivých izbách ide o rôzne zariadenie, spálňa si vyžaduje skrine, posteľ s matracom a paplóny s vankúšmi.

Farebná paleta je široká

Každý večer sa ukladáme do vodorovnej polohy na svoju posteľ, aby sme si mohli v spánku oddýchnuť a načerpať silu, ktorú využijeme na riešenie nových úloh. Zabezpečiť moderné zariadenie spálne dnes nie je problém, predajcovia sa predbiehajú v rozširovaní sortimentu, aby splnili požiadavky a nároky zákazníkov. Základ ich ponuky tvoria kvalitné postele a matrace, ale k nim patrí aj komfort paplón príslušenstvo ako sú paplóny či iné prikrývky, a tiež vankúše.

Bytové doplnky, postele či matrace sa vyrábajú aj na Slovensku, od roku 1992 v Senici, odkiaľ sa dostávajú do predajní na celom území, kde si ich môžu zákazníci nakúpiť v kamenných predajniach alebo cez internet. Kvalitu produktov si môžeme overiť v showroomoch výrobcu, kde je možnosť si každý produkt prezrieť, chytiť, vyskúšať, podľa toho sa potom dokážeme ľahšie rozhodnúť pre niektorý z nich. Sortiment paplónov je tiež široký, do pozornosti uvádzame klasický paplón s prívlastkom komfort, čo je názov pre extra ľahkú hrejivú a mäkkú prikrývku, ktorá je ideálna na každodenné používanie počas spánku.

Komfort v každej spálni

Komfort paplón je ušitý z bavlneného saténu, veľmi ľahkého a príjemného na dotyk, ide o vrchnú tkaninu, ktorá tvorí obal pre výplň zo špeciálnych trojrozmerných vlákien FibreLoft, vyznačujúcich sa vysokou pružnosťou. Paplón je možné prať tradičným spôsobom pri teplote do 60°C, vyrába sa v klasických rozmeroch, ale po dohode je možnosť výroby na zákazku aj iných veľkostí. Spolu s komfortom tak dostane zákazník kvalitu, ktorú ocení každý večer pri zaspávaní pod ľahkým a teplým paplónom.