Nuru gél

Nuru masáž je veľmi podobná klasickej tantrickej masáže erotického charakteru, ktorá je podstatne populárnejšia a rozšírenejšia v spoločnosti. Takáto masáž prebieha https://www.jw.org/sk/publikacie/videa/Ako-prebieha-%25C5%25A1t%25C3%25BAdium-Biblie/ v tantrických masážnych salónoch, v ktorých nájdete vyškolených špecialistov a profesionálne masérky, ktoré sa o vás budú starať, a to už od momentu ako prekročíte prah tohto salóna až po moment, kedy ho opustíte. Takáto špeciálna prvotriedna starostlivosť sa samozrejme týka len prvotriednych salónov, ktoré si dávajú na svojich klientoch záležať a starajú sa o ich pohodlie. Táto masáž nie je príliš známa.

masáž

Jej priebeh a cieľ je rovnaký ako pri tantrickej masáži, avšak s 1 malým rozdielom, a to s tým, že nuru masáže nevyužívajú masážne oleje, ale špeciálne pripravený gél, ktorý dal tejto masáži pomenovanie a ktorý sa vyrába z morských rias špeciálne na tento masážny účel. Tento gél je vyrábaný čisto na prírodnej báze a neobsahuje žiadne prebytočné chemikálie, ktoré by mohli nejakým spôsobom spôsobiť alergickú reakciu. Takáto masáž prebieha tak, že masérka si tento gél aplikuje na svoje telo a prostredníctvom pohybov o dotykov aplikuje na telo svojho klienta, pričom tento gél umožňuje jednoduchšie kĺzanie sa.

masáž

Nie všetky tieto salóny ponúkajú túto masáž, preto je treba sa vopred informovať priamo na internetovej stránke Vami vybraného tantrického salóna, prípadne sa informovať osobne v dobro salóne. Ako už bolo spomínané, tieto masáže patria pod tantrické masáže, ktoré sú veľmi starého pôvodu a svoje korene majú v starovekej Indii a preto nie je ničím nezvyčajným, že tantrizmus ako taký je veľmi hlboko orientovaný filozofický smer a náboženstvo. V súčasnosti si získava čoraz viac prívržencov. Toto náboženstvo je charakteristické tým, že schvaľuje a ohlasuje ľudskú nahotu ako niečo, čo nám je prirodzené a za čo by sme sa nemali hanbiť.