Čo si obuť ku skinny džínsom

Skinny jeans pánske alebo dámske obľubuje najmä mladšia generácia. Tí, ktorí majú radi obtiahnutú módu a chcú poukázať na svoje perfektné vyšportované telo, skinny džínsy sú pre nich jednoducho top. Stačí si k ním obliecť taktiež obtiahnutejšie tričko, či už jednofarebné, alebo s nejakou potlačou či nášivkou, ktoré tak isto ukáže ich dokonalé krivky. Otázkou už len ostáva čo si k takýmto skinny džínsom obliecť, aby ste nevyzerali smiešne, alebo nezladene. Skinny džínsy obľubujú tenisky. Tenisky akéhokoľvek modelu a štýlu, jednoducho so skinny džínsami idú ruka v ruke. A čo tak iné topánky?

jeans

Hodia sa k tomuto modelu džínsov aj nejaké iné topánky, aké máte doma? Dámy to majú o niečo jednoduchšie čo sa týka výberu obuvi. Ku skinny džínsom idú taktiež letné sandálky ako aj lodičky klasického štýlu bez nejakého výraznejšieho lesku, či ozdôb. Takéto lodičky sú určené skôr k niečomu elegantnému a k šatám. Ale aj keď siahnete po takýto výrazne elegantnejších lodičkách, nebudete to až taký veľký prehrešok. Čo sa týka pánov, tí to v kombinácii skinny džínsov a obuvi majú o niečo ťažšie. Určite bude dobre vyzerať keď si v lete k takémuto strihu a modelu dáte nejaké ležerné nazuváky, alebo “žabky”.

skinny Jenas

No určite sa nesnažte kombinovať takýto štýl s niečím veľmi elegantným. Klasické mokasíny, by ešte nejako mohli prejsť, ale niečo elegantnejšie určite nie. Skinny džíns patrí k ležérnejšiemu a športovejšiemu modelu, určenému skôr na voľný štýl, takže ak máte pred sebou nejakú udalosť, kde je potrebná väčšia elegantnosť, skinny džínsy radšej nechajte v skrini a siahnite po niečom viac elegantnejšom. Mohli by to byť dokonca ja nejaké tmavšie džínsy no určite nie tento obtiahnutý model. Aj keď odporúčame sa džínsom v každom prípade radšej vyhnúť pri spoločenských udalostiach. To platí rovnako aj pre dámy aj pre pánov.