Všetko na jednom mieste

Potrebujete energetický certifikát alebo posudok, či termovízne meranie na vašu nehnuteľnosť, a neviete si s tým rady? Stačí najsť kontakt https://www.certifikaciabudovy.sk/kontakt/ a tu nájdete všetko potrebné čo potrebujte vedieť k energetickému certifikátu. Všetky dôležité a odborné informácie o certifikácii budovy, ako aj o termovíznom meraní nájdete v jednotlivých sekciách na našej webovej stránke. Tu nájdete všetky dôležité informácie, ktoré by vás mohli zaujímať v danej problematike. Taktiež sme pre vás spísali všetky dôležité odpovede na najčastejšie otázky ohľadne realizácie certifikácie nehnuteľnosti.

meranie

Alebo môžete celý proces certifikácie zveriť na starosti nám a my vám pomôže zo všetkými potrebnými meraniami, aby ste vašu nehnuteľnosť mohli ľahko skolaudovať. Neviete koľko by vás to stálo? Stačí, ak si dáte spraviť u nás nezáväznú cenovú ponuku a zistíte, koľko by vás energetický certifikát vyšiel u nás. Online cenový formulár môžete nájsť na našej stránke v sekcii: Kontakt. Napriek tomu, že máme sídlo v Prešove, pôsobíme po celom Slovensku. Robíme certifikáciu rodinných a bytových domov ako aj certifikáciu administratívnych budov.

certifikácia

Sme pre vás k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 16:00. V prípade akýchkoľvek otázok, ktoré ste nenašli na našej stránke nás neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo mailom. Telefón ako aj našu mailovú adresu nájdete v rovnakej sekcii: Kontakt. Na vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky nás môžete taktiež kontaktovať telefonicky na uvedenom telefónnom čísle, kde vám naši zamestnanci radi poskytnú všetky informácie ohľadom ceny a rôznych možnostiach. Certifikácia budovy teraz nikdy nebola jednoduchšia, stačí, keď zveríte problém do správnych rúk. Na našej stránke tiež môžete nájsť referencie našich spokojných zákazníkov, ktorí už využili naše službu.