Kvalitné nerezové zábradlie za skvelú cenu

Či staviate nový dom a potrebujete dosadiť nové zábradlia, alebo chcete vymeniť staré kovové zábradlie za novšie, nerezové zábradlia sú vhodné do firiem a spoločností, pretože pôsobia upravene a nerušivo. S nerezovými zábradliami budete spokojní aj vtedy, ak hľadáte bezpečné riešenie balkónov a terás v exteriéri. Nerezové zábradlia a ich cena sú vhodnou voľbou nie len do domov, spoločných bytových priestorov, nákupných centier, ale aj do vonkajších priestorov obchodov, firiem, či zdravotných zariadení.

Výhody nerezového zábradlia

Na prvý pohľad pôsobí nerezové zábradlie síce jednoducho, no v skutočnosti má veľké množstvo predností, o ktorých ste ani len netušili. Moderný a esteticky čistý vzhľad nie je rušivý svojou farebnosťou, ani tvarom.

nerezove-zabradle-1

Keďže materiál je ľahko udržateľný (stačí len očistiť od nečistôt), nemusíte sa oň pravidelne starať. Pamätáte na staré kovové zábradlia, ktoré bolo treba často natierať? Alebo klasické drevené, ktoré je nutné raz za rok natierať a obrusovať? je to zbytočná časovo aj finančne náročná námaha. S nerezovými zábradliami každý rok ušetríte desiatky eur.

Ani poveternostné podmienky kvalitu nerezového zábradlia neovplyvnia, preto je vhodné aj na balkóny, terasy, vonkajšie schody, dokonca aj na francúzske okná. Celkovo v exteriéri vyniknú a vydržia dlhé roky bez náročnej údržby. Síce nerezové zábradlia nie sú celkom cenovo dostupné, počas rokov vám ušetria peniaze a cena sa časom dorovná.

nerezove-zabradlie

Ak sa rozhodnete pre kúpu nerezového zábradlia, jednou z možností inštalácie je stĺpikové zábradlie so sklenenou výplňou. Tá je obvykle číra, alebo z mliečneho skla. Nosný prvok je vyplnený connexom (lepeným sklom – pozn. Redakcie). Ak je zábradlie hotové, budete mať radosť z jeho dlhej životnosti, ktorou sa nerez jednoznačne vyznačuje. Nechajte si vytvoriť cenovú ponuku pomocou formulára.