Prevencia liečby plesne na nechtoch

Chcete mať svoje nechty pestované a krásne za pomoci bežných lakov, či gél lakov? Táto krásna úprava nechtov zo sebou prináša aj určité riziká. Jednou z nich je aj pleseň nechtového lôžka. Pokiaľ nedodržiavate správne postupy pri nanášaní laku, či gél laku, môže sa vám to vypomstiť a to v podobe plesní. A tie môžu byť problém nielen z estetického hľadiska, ale predovšetkým zo zdravotného. Dôvodom vzniku plesní pri manikúre je, že zanedbáte prípravu nechtu pred aplikáciou laku, či gél laku. Necht musí byť prebrúsený a odmastený. Aj napriek tejto príprave je tu vždy možnosť, že po nanesení laku sa začnú vytvárať malé bublinky.

krásne nechty

V týchto bublinkách sa hromadí vlhkosť a ako je dobre známe, vlhké prostredie je perfektný základ pre tvorbu choroboplodných zárodkov a baktérií, z ktorých sa rozvíjajú plesne. Existuje jednoduchý krok, aby ste predišli riziku vzniku plesní na nechtoch. Je vhodné zaradiť do svojej rutiny ešte jeden krok pred nanášaním vrstvy bázového laku. Antifungal Solution protiplesňová fáza je jednoduché riešenie. Po prebrúsení a odmastení nechtu naneste tenkú vrstvu prípravku. Tento krok sa nevytvrdzuje v lampe a necht je takmer ihneď pripravený na ďalšie kroky.

pleseň

Vďaka svojim dezinfekčným účinkom je dobrou voľbou nielen v prevencii, ale aj pri liečbe plesňového ochorenia nechtov. Aby ste predišli vzniku plesní, používajte tento prípravok pred každým nanášaním bázovej vrstvy. V prípade, že ste už zaznamenali výskyt plesní, nanášajte si Antifungal Solution 1-3 krát denne. Na to, aby ste mali krásne a zdravé nechty, naozaj nepotrebujete množstvo zdĺhavých krokov. Tento prípravok vám poslúži ako prevencia i ako liečba plesní na nechtoch. Na to, ako budú vaše nechty vyzerať, musíte myslieť už pri príprave. Prípravok Antifungal Solution protiplesňová fáza je skvelým prostriedkom na to, aby boli vaše nechty zdravé a krásne.