Masáž rukami krásnej ženy nemôže byť nepríjemná

Zájsť na masáž je dobré rozhodnutie, zvlášť vtedy, ak máte nejaké zdravotné problémy a odporučil vám ju lekár alebo sa cítite unavený a dobrá masáž vás dokáže znova „nakopnúť“. Existuje však aj iný druh masáže ako klasická, hovoríme o senzuálnej alebo tantrickej masáži. Ide o erotický typ masírovania, pri ktorom je možné dotýkať sa aj intímnych miest, aby bol prežitok čo najintenzívnejší. Vtedy hovoríme o masáži lingamu.

Tantric-massage-costa-rica

Mnoho miest na Slovensku ponúka erotické služby, prostredníctvom internetu sa do salóna na niektorú z ponúkaných služieb môžete objednať, je to diskrétne, nemusíte mať obavy z prezradenia. Dievčatá, ktoré v salónoch pracujú sú profesionálne masérky, takže na nich sa môžete vo všetkom spoľahnúť. Návšteva masážneho salóna sa začína privítaním šálkou kávy alebo čaju a masseuses Bratislavatantra personál vám zároveň ponúkne možnosť osprchovať sa priamo u nich. Potom si oblečiete sárong a už ste pripravený na samotný rituál. V miestnosti vám bude príjemnú atmosféru dotvárať hudba a exotická vôňa, ktorá podčiarkne mysticitu rituálu.

Samotná masáž bude vykonávaná podľa vašej objednávky na základe ponuky salóna. Dievča si tiež môžete vybrať podľa svojich predstáv či preferujete blondíny, brunetky alebo čiernovlásky, mladšie či staršie ročníky, je to na vás. V salónoch ich nazývajú aj Tantra ladies-tantrické masérky. Sú pripravené urobiť všetko, čo si zákazník bude priať a vždy tiež vedia, čo sa im páči. Jednoducho sú to profesionálky na svojom mieste, krásne a šikovné.

sexi žena, okuliare

Druhy masáže sú v ponuke rôzne, a preto aj masérky k nim pristupujú rozdielne, k tomu používajú nielen šikovné ruky, ale aj svoje pery, prsia, nohy a dokonca vedia masírovať celým telom. Ak sa vám bude venovať jedno z týchto atraktívnych dievčat, tak si masáž lingamu užijete s takou rozkošou ako nikdy predtým. V atmosfére podčiarknutej tantrickou hudbou a dráždivou vôňou sa dokonalo uvoľníte a prežijete nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti niektorej z Tantra ladies, ktoré celý zážitok ešte umocnia.