Predmety s reklamou

Chcete zvýšiť povedomie o svojej firme ? Reklamné predmety sú milou pozornosť pre každého zákazníka alebo obchodného partnera. Alebo reklamnými predmetmi môžete vybaviť svojich zamestnancov alebo konferenčné miestnosti. Ich výhodou je široký sortiment a môžete si tak vybrať reklamné predmety podľa vlastného výberu, také čo najlepšie vystihuje vašu firmu. Samozrejmosťou je potlač podľa vlastného výberu. Jednoznačne najobľúbenejšie reklamne predmety sú perá. Pier nikdy nie je dosť sú užitočné a vždy sa nejaké hodí mať po ruke. V ponuke nájdete širokú ponuku reklamných pier môžete si vybrať od obľúbených kovových, plastových, hliníkových až po luxusné perá v elegantnom darčekovom balení.

farebne pera

Ak si zakladáte na environmentálnej stráne v ponuke nájdete korkové perá, ktoré okrem pekného prírodného vzhľadu sú zároveň aj šetrnejšie k životnému prostrediu. Ak chcete niečo jedinečné skúste stále viac obľúbenejšie bambusové perá, ktoré záujmu svojim elegantným vzhľadom a okrem toho sa s nimi píše jedna báseň. V ponuke nájdete aj perá vyrábané z kraftového papiera, z pšeničného slameného vlákna alebo z recyklovaného rPET materiálu. Okrem pier v ponuke nájdete aj ostatné druhy reklamných predmetov.

pero

Nájdete široký sortiment kancelárskych a písacích potrieb. Vybrať si môžete ceruzky, zvýrazňovače, pastelky, poznámkové bloky, diáre, samolepiace bločky, pravítka. Môžete vybaviť svojich zamestnancov s baličkami kancelárskymi potrebami, potrebnými k práci. Ďalej v ponuke nájdete hrnčeky a poháre, tašky a batohy, nákupné tašky, dáždniky, kľúčenky alebo reklamné tričká. Dokonca v ponuke nájdete aj kozmetiku, elektroniku či domáce potreby. Ak potrebujete jednotné oblečenie pre svojich zamestnancov nájdete širokú ponuku reklamného textilu. Samozrejmosťou je aj pomoc s návrhom grafickým návrhom zdarma.