Čo by sme jazdili od narodenia pomaly aj to bude

Ešte dva pol mesiaca a hurá letné prázdniny ani sa nenazdáme a budú tu. Človek by si aj zajazdil na bicykli resp. kúpil ale kde tu jazdiť sama jama výtlky no des horšie ako na Ukrajine cesty. Ja mám čižmy na opätku a nedávno robili cestu a ako som zle stúpla tak mi kúsok opätku odletel normálne mám chuť si žiadať opravu a zaplatiť. Nechápem rozbijú cesty ako že idú opravovať a nechajú to tak ani to neohradia debili. A ďalšia vec je čo mi mozog postojí nevyzretým deťom dajú ŠOFERÁK čo je to 18 rokov hanba štátu veď to sú deti ešte ktoré nemajú rozum. Ale nečudo deti zbohatlíkov aj v našej rodine kúpili dcére ako ja chlieb auto a dali VODIČÁK  ako nič madam by nestačilo auto keď bude mať 25 rokov. Dutá je ako krava ani ďakujem. Že vraj sa dobré učí pomoc držte ma ona čo mala 4 na ZŚ max 3 jedine mama pani učiteľka tak známosti asi tak. Hra a reči ani vlastnej rodine sa v dnešnej dobe nedá veriť asi tak ale je to smutné bohužiaľ.

zbytočný luxus

Ja sa nečudujem že keď dajú decku auto že sa pozabíjajú a plno krížov pri cestách des. Moje kamošky majú VODIČÁK ani jedna nemá auto a jedna má skoro 51 rokov a druhá 45 rokov jednoducho sa boja lebo dnes hocikto má auto a jazdí aj taký ako sú cigáni a nemá na to. Čiže čo z toho vyplýva že mali by vymyslieť zákon že by bolo povolené jazdiť a mať ´VODIĆÁK od 25 roku života ľudom sú už predsa zrelší nie decku ktoré sotva akože dospeje. Najprv škola a zamestnanie potom si môžeš urobiť VODIĆÁK  a kúpiť auto za svoje nežiadaj od rodičov chápeš. Tie decká hrozne rodičia rozmaznávajú že až. je divné ako budú ľudia jajkať aká chudoba smiešne a kupujú si autá , domy a podobne.

jazdi správne

Keby nemali na to tak to nekúpia patrične choré. Ja sa nečudujem že sme chorí národ tučný keď len zadky do aura pcháme ani pešo nevieme už chodiť hnus. Ľudia žijú ako v AMERIKE  neviem načo sú im tie veľké domy minimálne 10 áut choré zvrátené. Potom sa nečudujme že páni poslanci všetko zvyšujú veď vedia koľko je zbohatlíkov aj medzi obyčajnými ľudom. Ako hentie nenažrané kobylky si kupujú domy a podobne ja chlieb raz max dvakrát do roka topánky zmyslime sa konečne vážený nad sebou. Mňa raz pre rokmi viezla známa v aute no des bála sa predbehnúť idúce auto ja som myslela že vystúpim za jazdy des blinkala na neho ona že choď choré jasné keď jej ocinko vybavil cez konexie všetko tak isto mamička a ich dcéruška bola vždy ako tela posero. Mali by zaviesť prísne pravidlá psychologické testy hocikto prejde hocijaký vôl.