Ako sa obliecť podľa nálady

Ako vám to vyhovuje viac? Byť oblečení podľa najnovších módnych trendov alebo tak, aby ste sa dobre cítili? Riadite sa pri výbere oblečenia intuíciou, alebo máte vopred premyslené, čo si oblečiete tak, aby jednotlivé kusy odevu dokonale ladili? Oba spôsoby sú správne. V oblasti módy sa nedá výhradne, ak vyslovene nenatrafíte na módnu políciu, hovoriť o správnosti alebo nesprávnosti.

Pestrosť odevov, rôzne materiály a strihy, ktoré sú dostupné na trhu, umožňujú vytvárať dokonalé a nezameniteľné variácie a originálne outfity, ktoré vypovedajú o vás. Aj prostredníctvom oblečených kúskov sa môžete istým spôsobom vyjadriť a dať okoliu najavo, ako to vlastne máte, aké sú vaše postoje a váš osobitý štýl.

oblečte sa podľa vášho naladenia

Ak v niektoré dni máte chuť vyzerať ako nenápadná myška, pretože sa tak doslova cítite, nezvolíte výrazné farby svetrov či mikín, ale uprednostníte zemité farby a celkovo nenápadné oblečenie, ktoré vás istým spôsobom zamaskuje a vy jednoducho splyniete s davom. Ak však naopak, máte pocit, že vo vašom okolí je množstvo šedých farieb, ktoré nie sú v danom momente alebo období, žiadnym spôsobom povzbudivé, práve naopak, máte pocit, že pôsobia dokonca bezenergeticky, ak sa to vôbec dá takto pomenovať, určite bude inklinovať k patričnému zvýrazneniu svojej osobnosti. V takomto prípade nie je na škodu siahnuť po pestrých farbách a zaujímavých vzoroch. U žien sa odporúča výraznejší make up, čím pôsobia celkovo viac príťažlivo a stávajú sa do určitej miery magnetom pozornosti.

výrazný gotický štýl

Aj takto je možné pozdvihnúť náladu, vniesť o kúsok viac radosti do života a s ňou spojené aj pozitívne vibrácie. Vtedy, keď nechceme byť energeticky na bode mrazu, cítiť sa vyčerpane a unavene a aj tak pôsobiť, vtedy, môžeme zakročiť a niečo s tým urobiť. Pozdvihnúť sa aj cez oblečenie do vyšších vibračných frekvencií a šíriť pozitívne myslenie.