Aka je masáž penisu

Už ste niekedy premýšľali nad tým, čo s mužom dokáže urobiť masáž penisu? Dvomi slovami hotové zázraky. Muži sú oproti ženám celkom iní. Nielen v niektorých rysoch správania, ale aj na miestach, ktoré ich vzrušujú. U žien je to pochopiteľne vagína, prsia, alebo zadoček, u mužov to najčastejšie býva práve penis, ktorý je najcitlivejším miestom na jeho tele.. Ak je žena skúsená, vie, čo mužovi urobí dobre. Ako sa hovorí, láska prechádza žalúdkom. To je síce pravda, ale musí na to byť aj dobrý intímny styk. A pokiaľ nie styk, tak aspoň masáž penisu. Muži to majú nastavené inak, než my ženy – masáž penisu ich veľmi vzrušuje a často natoľko, že z nej dokážu za chvíľu aj ejakulovať.

Masaz

My ženy to máme s orgazmom iné ao kvapôčku zložitejšie. Pokiaľ máte doma partnera a vzťah vám po sexuálnej stránke upadáva a pripomína skôr starú a nudnú rutinu, skúste partnera zviesť, urobiť prvý krok masážou penisu, ktorá ho zasvätí do hĺbky vašich schopností. Na masáži penisu nie je vôbec nič zlé a môže vaše intímne zblíženie okoreniť, a dodať mu správny šmrnc a šťavu. Nenechávajte preto nič na náhodu. A pokiaľ náhodou masáž penisu neovládate a nie ste v nej skúsená, vôbec to nevadí. V každých rukách sa skrýva istý um, ktorý treba len trénovať a objaviť. Keď to nepôjde raz, pôjde to na prvýkrát. Hlavne to nesmiete vzdávať a hádzať za hlavu.

Sexy

Muž určite ocenia, keď urobíte dobrú večeru, pustíte romantickú hudbu, napustíte vaňu a začnete sa ho dotýkať a zvádzať ho. Pri erotickej masáži penisu môžete použiť aj nejaké vibrátory, alebo hračky pre mužov. Tým muža ešte viac vzrušíte a môže vzniknúť zaujímavá atmosféra a potom aj ten sex bude o sto percent lepší, než keby ste stále boli s partnerom v jednej a tej istej pozícii a bola to nuda. Sex je nádherný, ale musí si ho užiť obaja. A tiež zistiť, čo má ten druhý rád.