Zdravé latté

Čo robíte pre to, aby vaše telo bolo v kondícii? Množstvo žien siahne ihneď so zvyšujúcim sa vekom a pribúdajúcimi kilami po „zázračných“ tabletkách či kávach na chudnutie. Množstvo takýchto prípravkov sú umelé, nezdravé výživové doplnky, ktoré nášmu telu skôr uškodia ako pomôžu. Nemali by ste zabúdať najmä na svoje zdravie. Preto, ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie a krásu zabudnite na predražené neoverené doplnky. Vyskúšajte matchu. Matcha je odroda zeleného čaju, ktorý je silnejší ako ten, ktorý kúpite bežne v obchode. Matcha lístky zeleného čaju sú plné antioxidantov a tým sú prospešné pre naše telo.

matcha

Matcha vám nezaručí rýchle chudnutie, ale viete, že ide o prírodný produkt, ktorý vám s metabolizmom pomôže. Nie je tak žiadno nebezpečný a nemá ani nežiadúce účinky. Práve naopak. Matcha zelený prášok je plný blahodarných účinkov na naše telo. Ide najmä o výborné účinky na náš metabolizmus. Urýchľuje a zlepšuje trávenie, vďaka čomu nebudete mať pocit nafúknutého brucha, jesť budete pravidelnejšie a s tým je spojené aj chudnutie. Zo samotného čaju či kávy nikdy neschudnete. Pomôže vám však pri lepšej životospráve. Preto by ste sa popri užívaní matchy mali zamyslieť aj nad ďalšími krokmi k chudšej postave.

matcha latte

Matcha je však veľký pomocník aj pri cievnom systéme, zlepšuje imunitu a zbavuje telo toxínov. Matchu môžete zaradiť do svojho jedálnička v rôznych podobách. Môžete si každý deň pripraviť matcha čaj alebo chutné matcha latté. Vypijete si tak svoju každodennú kávu, ale s rozdielom, že urobíte pre svoje telo vďaka matchy viac. Matchu si môžete domov zakúpiť vo forme prášku na totalvital.sk. Zo zeleného prášku si zaliatím vodou pripravíte matcha čaj. Ak použijete namiesto vody napenené mlieko, máte luxusné matcha latté. Nezabudnite na prírodné sladidlo vo forme javorového sirupu a môžete si vychutnať šálku zdravej matchy.