Vášeň je potreba

Už ste niekedy prežili taký vášnivý a vzrušujúci sex Privatportal.sk, že ste z toho dostali taký orgazmus, ako ešte nikdy? Ja áno a to prvýkrát, keď som spoznala svojho priateľa, teraz už snúbenca. Bola som taká nadšená, že si rozumieme nielen ako partneri a máme úplne rovnaké priority, záujmy a koníčky, ale tiež som bola veľmi prekvapená, že nám to klape aj v posteli. A ako! Pred priateľom som mala niekoľko vzťahov, ale v žiadnom som neprežila to, čo s priateľom. O to väčší to bol šok, keď som ho spoznala a mala som pocit, že je moje siamské dvojča, pretože všetky naše názory, priority a túžby sa neskutočne a neuveriteľne zhodovali a ja som z toho bola úplne paf.

e

Takú vášeň a túžbu po niekom som ešte nikdy nezažila. A preto môžem s pokojným svedomím povedať, že s priateľom to bola láska na prvý pohľad a okamžite sme sa do seba zamilovali. A vedeli sme, že sme si súdení. Jednoducho to bol osud. Pripadalo mi, ako keby sme sa poznali celú večnosť. A niekde v kútiku srdca som jednoducho cítila hneď, že je to ten pravý, aj keď sme medzi sebou spočiatku mali celkom veľké problémy. Teraz je to ale úplne inak, všetko sa upokojilo a ja som za to veľmi šťastná. Priala by som každému takú silnú lásku a puto, čo prežívam ja.

e

Verím tomu, že spolu zostarneme. Máme spolu nádhernú rok a pol ročnú dcéru, ktorá nám obom robí iba samú radosť a už by som si nedokázala predstaviť, že by som vedľa seba tých dvoch najdôležitejších ľudí v mojom živote nemala. Na priateľa sa môžem kedykoľvek spoľahnúť, čokoľvek mu povedať a zveriť sa mu úplne so všetkým. A to práve je to najlepšie, čo môže byť, keď vás ten druhý nikdy nezradí a má vás rád takú, aká ste. A vôbec mu nevadí, aké oblečenie nosíte, akú farbu pleti máte alebo čo vás baví a čo robíte. Pravá láska sa spozná práve takto a ja som šťastná, že ju mám.