Bordová lady buď EXTROVERT NEDEAJ SA zafarbila som si včera vlasy na ryšavo

No ale poďme k veci ja sa vám vymódim ako na bál dala som si nové topánky ale sú mi trochu veľké nakoľko ja 34 mám max 35 veľkosť chodidla ako dieťa POPOLUSKA tak som si dopredu topánok do špicu podotýkam uzavretého musela dať trochu vaty ešte že to nevidieť. To je môj večný problém že všetko mi je veľké som len taký oriešok. Ja som taká šalená v dobrom slova zmysle nie som síce od Východu SK ale Západné SK ja som typický EXTROVERT. Som za každú srandu . Ja sa najviac vybúrim pri nákupoch kozmetiky, kníh, oblečenia alebo sladké na nervy.

si malina

Nuž kamoška mi tak závidí že som chudá až sme sa do krvi povadili že sme sa zablokovali na FB tá krava prepáčte za výraz PREPITUJEM ma pomenovala ANOREXICKOU čo nie pravda mám 48 kg no nech basa rozmýšľa že ja by som nechcela mať ako ona div nie 100 kg a tak vysoká ako ja je čiže malá. Ja mám 158 výšku a 48 podotýkam ona tvrdí čo neverím že vraj ostala tehotná no asi nie nakoľko má problémy a veľké čo sa týka tej veci a  je stará na to nemá 20 ani 30 rokov ale div nie 45 rokov ako si fandí aká je mladá a krásna no des. krátka zavalitá dlhé hrozné vlasy ako šedivé tučná vôbec jej to nejde . Ja tak vyzerať tak sa odstrelím no jej je to zrejme jedno primitív keď aj frajera má nechutného ako je sama.

BUD ZA HVIEZDU

Ja aspoň sa nemusím zakrývať do čierneho ako čierna vdova je komická škoda že sa nevidí resp. nechce ale posudzuje druhých choré. Mňa taká ako ona nerozplače primitív ani po členky mi nedočahuje. Nech sa má nemá na mňa ja som zase objednala za vyše 40 eur kabát plus bundu umelý kožuch v bordovej farby a ešte krátky kabát. Všetky tri kabáty v bordovej farby. až by boli také čižmy či topánky ale musím zarobiť peniaze najprv. Musím si 4.4 vyplatiť nejako faktúru za mobil. Ja som tu nebola cirka dve hodinky zaspala som lebo som si musela dať tabletku na noc na alergiu.