Ako zlepšiť kultúru

No čo poviete na kultúru na Slovensku čistá katastrofa všade len zdierajú tu u nás bude v marci divadelné predstavenie viem že to nie je horibilná suma je to 13 eur ale pre niekoho je to dosť veď zato majú ľudia stravu opice sa predvádzajú asi nemajú čo robiť chudáci herci majú málo peňazí treba im viac veď za jedno natáčanie majú 5000 eur aj viac za pár minút tak že chudobu nedrú. Ešte taká chudera ZDENA STUDENTKOVA bude nariekať aký má malý vraj dôchodok úbohé kde nabrala na tie luxusné domy, oblečenie drahé, plastiky  vyzerá ako strašidlo umelé čo si myslí starenka že bude stále mladá stará chcela mladou byť vidieť že nemá kde dať milióny. Veď herectvo, reklamy, reality SCHOW to je najlepší biznis. Veď od marca ide zase tanečná SCHOW zase nahrabú veľa eur aj viac opice majú málo je to len o chamtivosť MARKÍZA opičia sa od západu.

zábava kultúra sny

Natáčajú plno projektov samé filmy, seriály a podobne nečudo že potom bohatnú. Inač podotýkam nikdy sa tak nemali dobre televízie ako za posledné roky všetko ide od západu veď MARKÍZA  je zahraničná spoločnosť ale seriály má dobre aspoň niečo máme radi Dunaj k vaším službám a podobne. Dnes mám trochu čas prišli mi známky budem ich triediť zbieram známky poštové som FILATELISTA A NUMIZMATIK JE TO PEKNÉ HOBBY. Budú jarné prázdniny u nás marci v našom kraji Nitrianskom.

lietadlom za kultúrou

Objednala som si aj známky COVID 19 aj Pápeža Jána Pavla 2 aj PANU MÁRIU  postupne si zakúpim staré známky to má rokmi hodnotu . Jaj mňa to baví ale mám rada aj TV som taký maniak do TV ale samozrejme aj práca či zbieranie minci, známok a podobne mám veľa koníčkov dnes si  aspoň oddýchnem budem na večer cvičiť to je tiež podstate kultúrne využitie škoda že tu v dedine nie športové využitie telocvičňa, FITNES CENTRUM len jedna len jedna obyčajná telocvičňa na ZŚ jeden čas tam cvičili AEROBIC ale už potom nie ja mám doma v byte pri otvorenom okne FITKO alebo keď si idem zabehať. Viete čo urobím musím sa dáko dostať do TV je to môj sen zahať si vo filme a podobne len musím dať zuby urobiť to je môj veľký sen byť herečka síce cez komparz ale aj tak sa dá dostať tam je spoločnosť ktorá hľadá po celej SR nové tváre do reklám , filmu je to BRATISLAVSKÁ firma PROVOKATUR  je to platené tá registrácia 15 eur to nie veľa na 5 rokov teraz nedávno bola akcia neviem či je ešte na 5 eur dám si to na budúce.