Aj muž si zaslúži oddych

Tak v akom stave je váš vzťah? Vyzerá to na nádejný happy end, či máte skôr pocit, že sa točíte stále dookola a nič sa nezlepšuje? Ako to s vami ďalej bude? Budete bojovať za váš vzťah, či to zabalíte? Má to vôbec reálnu šancu na úspech? Keď muž pociťuje nepohodu vo vlastnom vzťahu, tak to väčšinou nerobí dobrotu. Kým to nerieši, tak je to ešte v poriadku. No, akonáhle začne mať pocit nespokojnosti, každá žena by sa mala mať na pozore. Samozrejme, nie pred ním ako sexuálnym predátorom, ale ako jeho manželka, či priateľka. Strážte si svojich mužov, aby vám neodleteli z rodinného hniezda kvôli maličkostiam a malichernostiam.

sviečka

Potom si darmo budete búchať hlavu o stenu, keď už bude neskoro. Radšej mu doprajte to, po čom túži. Každý chlap chce byť potešený a obskakovaný, tomu verte. Určite túži po oddychu, akého sa mu už dlhšie nedostalo. Doprajte mu senzuálnu masáž. ČI už mu ju spravíte vy alebo to necháte na profesionálky. Váš muž si to zaslúži. Aj samy sebe raz za čas niečo doprajete, tak prečo nie, aj jemu. Veď je to váš milovaný. Na začiatku vzťahu by ste mu zniesli aj modré z neba. Skutočná láska, vášeň, ste ho milovali viac ako seba a teraz? Kde sa to stratilo? Objavte to znova v sebe a nechajte nech je jeho radosť aj vašou.

masáž nôh

Určite si spomínate na tie situácie, keď ste vybuchli z ničoho nič. Také sme my ženy, poznáte sa. Niečo vás nahnevá a už neviete mlčať. Trieskate dverami, odchádzate, balíte si kufre a nič si nedáte vysvetliť. Všetko, čo muž spraví je zle. Nedokážete ho za nič pochváliť a každým jeho gestom, slovom ako keby vás hneval. Neviete si pomôcť a všetko, čo spraví považujete vyslovene za hrozné. Uprace, ale nie podľa vašich predstáv. Nakúpi, no nekúpi všetko, čo ste chceli. Donesie domov výplatu, ale vám sa stále máli. Zarobí na fuške, no chce si niečo kúpiť a vám sa to nepáči.